חיפוש

אישור הסכם גירושין

מדוע אישור הסכם גירושין כל כך חשוב?

כאשר בני זוג שמעוניינים להפסיק לחיות ביחד כתא משפחתי משותף, מתחילים תהליך של גירושין התהליך יסתיים בדרך כלל עם אישורו של הסכם הגירושין ובמידת הצורך בתהליך הגט שיתלווה אליו. כאשר בני הזוג יגיעו לערכאה השיפוטית לצורך אישור הסכם גירושין, שהוא אישור בית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני שייאשר את נפקות ההסכם עצמו תוך כדי וידוא שאכן שני הצדדים מסכימים לכלל הסעיפים המופיעים בו. האישור חייב לעבור לערכאה שיפוטית לפני שיקבל תוקף משפטי ואפשר יהיה לצאת לדרך חדשה בצורה נפרדת. לאחר אישור בית המשפט ההסכם יהיה מחייב ואף אחד מבני הזוג לא רשאי לחרוג ממנו בשום מקרה ותחת שום נסיבות. אפשר לומר שהמטרה לאורך תהליך הגירושין היא ההגעה לרגע המיוחל של אישור ההסכם ובמידה ובני הזוג התחתנו כדת משה וישראל, יתלווה לתהליך זה גם סידור הגט בבית הדין הרבני.

למה כל כך חשוב לקבל אישור הסכם גירושין?

מכיוון שתהליך הגירושין מלווה בעורכי דין שיודעים איך הכי נכון לנהל אותו הרי שבסיומו חובה לקבל אישור הסכם גירושין מבית המשפט על מנת שיהווה את החותמת הסופית שאחריה יכולים בני הזוג להיפרד לשלום ולהמשיך כל אחד בכיוון אחר בחיים שלו. במקרים רבים, מדובר בנושאים הרי גורל, שלא לומר בנושאים שיש בהם כדי לחרוץ גורלות, בעיקר כאשר מדובר בזוג שנפרד ויש לו רכוש רב או זכויות פנסיונית וכמובן ילדים משותפים. בית המשפט ירצה לדעת ולוודא שההסכם – כשמו כן הוא – מוסכם על שני הצדדים ואין בו שום סעיף או נושא שהופעל בגינו לחץ לא הוגן כלשהו על מי מהצדדים.

להתנהל נכון ולסיים את תהליך הגירושין באמצעות הסכם מתאים

אי אפשר לחזות מראש איך יתקדם תהליך גירושין זה או אחר אך מה שחשוב זה לסיים את התהליך ביעילות ובמהירות לעבר חתימה על אישור הסכם גירושין וכל זאת על מנת להתחיל את החיים החדשים כגרושים, כל אחד ואחת לענייניו האישיים והפרטיים. עורכי הדין ילוו את התהליך, יבחנו לעומק כל נושא שצריך להחליט לגביו ואט אט ההסכם יתגבש עד כדי הסכם שאפשר יהיה לחתום עליו ולקבל את האישור מצדו של בית המשפט לענייני משפחה.

משרד עו”ד מירון סלמן מתמחה בשירותים משפטיים בנוגע לענייני משפחה ואפשר לקבל ייעוץ וליווי פרטניים בנוגע להסכמי גירושין.

למה כל כך חשוב לקבל אישור הסכם גירושין?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עוד בנושא

עורך דין לענייני משפחה במרכז
עורך דין לענייני משפחה במרכז

משרד עורכי דין לענייני משפחה במרכז מירון&סלמן עורך דין שעוסק בתחום דיני משפחה ובגירושין בפרט יהפוך עד מהרה להיות איש המקצוע שעימו תפגשו בתדירות גבוהה במהלך התהליך, על כן, קיימת

קרא עוד >>
תמ”א 38

במסגרת ההיערכות הכוללת של מדינת ישראל מפני רעידות אדמה, התקבלה ביום ט”ז באדר ב’ התשס”ה (27 במרץ 2005) החלטת ממשלה המאשרת את תוכנית המתאר הארצית לחיזוק מבנים שהוצא היתר לבנייתם קודם ה-

קרא עוד >>
×

שיחת ווטסאפ

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: