עורך דין גישור

בני זוג אשר מחליטים להתגרש מסיבה זו או אחרת, יכולים לעשות זאת בעלויות מינוריות ותוך פגיעה מזערית בילדיהם, הכול תלוי בבחירתם. חשוב להבין, כי בני זוג אשר בוחרים להתגרש צריכים לבחור גם את התהליך עצמו אשר במסגרתו יתגרשו. בפרט חשוב הדבר, כאשר מדובר בהורים לילדים אשר מחויבים למצוא את הדרך לתקשר ביניהם, גם ביום שאחרי הגירושין וזאת למען ילדיהם ובריאותם הנפשית.

משרדנו מתמחה במגוון נושאי גישור לרבות: גישור משפחתי, גישור גירושין , הסכם גירושין

הליך גישור בעזרת עורך דין

עורך דין בהליך גישור צריך לשים לנגד עיניו את התא המשפחתי המורכב אשר יושב מולו, כאשר המטרה העיקרית הינה סיוע לצדדים להגיע להסכם מפורט וברור ובכך לסייע להם לשים את מחלוקותיהם מאחור למען עתידם ועתיד ילדיהם. עורך דין בהליך הגישור אינו מקבל החלטות במקום הצדדים, אלא מסייע לצדדים להגיע להסכמות. הוא אינו כופה את דעתו וכמובן שאינו מחליט מי צודק ומי טועה, מי מנצח ומי מפסיד.

תפקידו של עורך הדין בהליך הגישור הינו לסייע לצדדים להגיע להסדר הוגן ומטיב עימם, הסדר אשר יוכל לחיות לאורך זמן ולתת מענה לצדדים גם בזמנים קשים אשר יבואו. התקשורת היא הכלי המרכזי העומד במשא ומתן, שכן רמת התקשורת בין הצדדים למגשר חשובה מאין כמוה ואין זה פשוט כלל וכלל לעבור ממצב של קונפליקט, כעסים והסתגרות למשא ומתן משתף ומשלב אשר במסגרתו יוכלו להגיע לפתרונות הולמים.

לפרטים נוספים צור קשר

עו”ד בהליך הגישור איננו קוסם, אך בהחלט ניתן לומר, כי הכשרתו של עו”ד, ניסיונו וכמובן אישיותו מהווים פרמטר מרכזי בהליך הגישור.

נכתב ע”י טל מירון | מירון סלמן משרד עורכי דין וגישור

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עוד בנושא

אפוטרופסות

אפוטרופוסות הינה הזכות והחובה להגן, לדאוג ולנהל את ענייניו של החסוי, אשר אינו יכול לדאוג לענייניו דרך קבע או דרך ארעי, וזאת באופן בו אדם מסור היה נוהג בנסיבות העניין.

קרא עוד >>
×

שיחת ווטסאפ

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: