דיני משפחה

המשרד מתמחה בכל תחומי המעמד האישי לרבות הליך הגירושין, מזונות ילדים, משמורת והסדרי ראיה, תחום האבהות, אימוץ ילדים, עריכת הסכמים משפחתיים, כדוגמת הסכם ממון, ירושות, צוואות ועריכת גישור משפחתי. תחום דיני המשפחה הינו תחום סבוך ורגיש ולא רק בשל המטרייה המשפטית האופפת אותו אלא אף לאור העובדה, כי המדובר בתא משפחתי

עימותים וסכסוכים משפחתיים, חרבות במשפחה המורחבת, הינם חוויה רגשית קשה, מסעירה וסבוכה, ובאותה נשימה, לא אחת, מהווים נקודת מפנה בחיי האדם, בעלת השפעה ישירה להמשך הדרך והתחלת דף חדש. תכנון מוקפד ומחושב לאופן ניהול התהליך יהווה השפעה רבת משקל על כל הנוגעים בנדון, חייהם האישיים והתנהלות הקשרים המשפחתיים בכלל. לרוב, כולנו חותרים להמנע מעימותים משפחתיים ולשמור על קשר משפחתי מוצלח, לטובת כולם, ללא מהמורות מיותרות ומפחי נפש הרסניים ולכן, מן הכורח, מומלץ להעזר בשירותי עורך דין משפחה, בעל מיומנות ובקיאות רבה בהתמודדות במגוון סוגיות משפחתיות מורכבות כפשוטות.
משרד עורכי דין מירון & סלמן מעניק שירותי יעוץ וניהול משפטי לתיקים בתחום דיני משפחה והמעמד האישי ובהם:

  • הליך גירושין וגט
  • מזונות ילדים ואישה
  • משמורת ילדים והסדרי ראיה
  • אבהות
  • אימוץ ילדים
  • עריכת הסכמים משפחתיים, כדוגמת הסכם ממון וכמו כן גם ירושות וצוואות
  • עריכת גישורים משפחתיים
  • דיני הידועים בציבור, מזונות משקמים (ידועים בציבור)
  • שינוי שם

תחום דיני המשפחה הינו תחום סבוך ורגיש ולא רק בשל המטרייה המשפטית האופפת אותו אלא אף לאור העובדה, כי המדובר בתא משפחתי, דבר הדורש מעורך דין משפחה לפעול תוך רגישות אדירה, סובלנות ואמפתיה רבה. על עורך הדין בתחום המעמד האישי להביא בחשבון את כל הנפשות הקיימות במקרה הספציפי, להיות קשוב לכל צרכי לקוחותיו ולנסות ולחתור לתוצאה הטובה ביותר, חרף הקשיים הרבים שניצבים לפניו.
משרדינו הינו בעל ותק וניסיון רב בתחום דיני המשפחה ופועל מתוך ההבנה כי הלקוח נמצא בעיצומו של משבר, סערת רגשות כואבת ומתקשה לפעול באופן שקול ולכן זקוק לקשר ולליווי אישי של עורך הדין, בייצוג בבתי המשפט ובהתמודדות הקשה שמעבר לכך וזאת על מנת להגיע לפתרון המיטבי עבור הלקוח. משרדינו ינהל וייצג סוגיות משפחתיות, על כל סוגן, תוך הפגנת בקיאות מעמיקה לרזי דיני המשפחה ומיומנות התדיינות משפטית בערכאות השונות. מניסיוננו הרב בתחום, אנו סבורים, כי ללא יעוץ משפטי הולם ומקצועי, קיימת סבירות גבוהה כי כל התהליך יתארך ויסתבך, יסב נזק מיותר, טעויות רגשיות וכלכליות לשני הצדדים, ולילדים בפרט.

נכתב ע”י טל מירון | מירון וסלמן משרד עורכי דין

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עוד בנושא

ירושות

בחוק הירושה מופיעים שני מסלולים לשם העברת עזבונו של אדם לאחר: האחד, ירושה על פי צוואה- כאשר המנוח הורה על רצונו, על פי האמור בחוק, והשני, ברירת המחדל, במידה ואדם לא

קרא עוד >>
×

שיחת ווטסאפ

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: